Tattooshop Patrem Filia

Permanente Make Up Lippen
Lipliner, Glossy Lips, Full Lips

Permanente make up voor de lippen, oftewel permanente lipliner, is de ideale oplossing om uw lippen een permanente kleur te geven en ze voller te laten lijken. Mede dankzij de grote kleurkeuze en diverse mogelijkheden is bijna alles mogelijk.

Dankzij een intensieve training en praktijkervaring is Body Art Studio Patrem Filia de perfecte plek om je PMU te laten plaatsen. Aangezien we in het bezit zijn van een Golden I Machine, kunnen we u in combinatie met een verdoving nagenoeg pijnloos voorzien van een geweldige look. Deze machine zorgt er tevens voor dat het minder traumatisch is voor de huid. Daarbovenop mag je ook rekenen op een snellere genezing.

We hebben reeds permanente make up geplaatst bij klanten van diverse leeftijden - sommige wilden gewoon een permanente oplossing andere deden het dan weer vanwege allergieën voor conventionele make up.

Als je permanente make up voor de lippen overweegt, neem dan gerust contact met ons op. We beantwoorden graag al je vragen.

Studio voor Permanente Make Up Ogen

Onze Studio

Opties PMU Lippen

Grote kleurkeuze

Lipliner €240,-

Schaduw/Glossy €320,-

Full Lips €375,-

(Alle prijzen zijn inclusief 1 bijwerking na 8 weken)
Kleur wordt zachter naarmate genezing
Houdbaarheid is voor elke huidtype anders = 2 tot 4 jaar

Hou rekening met volgende zaken:

  • Gebruik geen Make Up op de dag van je afspraak
  • Gebruik geen Waterproof Make Up gedurende 7 dagen voor je afspraak
  • Laat geen wimper extensions of lifting plaatsen voor je behandeling
  • Gebruik geen mascara tot 5 dagen na de behandeling
  • Je mag geen koortslip hebben bij de behandeling
Het niet naleven van de bovenstaande voorschriften, brengt extra kosten met zich mee. In het ergste geval kan de afspraak niet doorgaan (verlies van voorschot).

Permanente Make Up door ons geplaatst

WhatsApp